הזמר המצליח בסבב הופעות קרוב באמריקה בצל הקורונה

ישי ריבו, נלקח מתוך רדיו גאולה

הזמר ישי ריבו יטוס השבוע לארה"ב לסבב הופעות, עם המופע שלו הוא קורא "אלול תשע"ט". נראה שאף על פי ההגבלות של הקורונה, הביקוש לישי ריבו הוא רב, שכן הכרטיסים למופע שלו בניו יורק ביום שלישי (26/8) כבר אזלו. שלושה ימים לאחר מכן, ריבו יופיע בשיקגו באולם "The New Arie Crown".

               אולם הנסיעה עלולה לעורר תמיהה בקרב הציבור הישראלי בשל העיתוי, בדומה לנסיעתה של שרת התחבורה מרב מיכאלי אשר טסה לחו"ל ביום שישי האחרון (19/8) כדי להצטרף לבן זוגה לחופשה פרטית וספגה ביקורת על העיתוי בו בחרה לצאת כנציגת ציבור. כאמור, חדשות לבקרים מזכירים לציבור הישראלי ואף מתריעים מפני טיסות לחו"ל אשר עלולות להוביל להדבקה ולסכן את הציבור הישראלי בחזרתם של הנופשים ארצה. עם זאת, יש לציין כי ההופעות של ריבו בארה"ב ייערכו לפי כללי הבטיחות שמכתיבה ההתמודדות מול הקורונה וכן הופעתיו בחודש הבא בקיסריה יתקיימו בהתאם להנחיות ה"תו הירוק", והכניסה תתאפשר למחוסנים, מחלימים ובעלי תוצאת בדיקה שלילית בהצגת אישור תו ירוק בתוקף.

               ריבו הוא בין הזמרים מעוטרי פרסים בתחום הזמר היהודי, בין הישגיו ניתן למנות את זכייתו בפרס אקו"ם לשנת 2012 על כתיבת והלחנת השיר "כבתחילה". כמו כן, ריבו בעל שלושה אלבומי זהב: אלבומו הראשון "תוכו רצוף אהבה", אלבומו השני "פחד גבהים" ואלבומו "אלול תשע"ט" אותו הוציא ב-2019 ויופיע בארה"ב וכן בקיסריה בחודש ספטמבר. ב-24 בנובמבר 2019, ריבו הוציא את הדואט "נחכה לך" ביחד עם נתן גושן שזכה להצלחה רבה במצעדי הפזמונים.